x_divadloDrazí a hraví, přátelé humoru i činohry,

nedávno tomu, co se v jedno typicky podzimní červencové dopoledne vyskytla z ničehonic na světe myšlénka, jež vznikem přátelského spolku amatérských divadelníků se zaobírá.

 


Co si budeme nalhávat. Jsou mezi námi mnozí, co by rádi odhalili své nitro, leč pobíhati parkem v hubertusu v chladné jitro je již neuspokojuje. Však možnost osobní exhibice skýtá i spousta dalších činností, jež nejsou perzekuovány zákonem.

Což takhle uskupit uskupení mladých lidí s teatrálními sklony? Jistě by se dalo zažít mnoho veselí při zkoušení a následné prezentaci vybrané hry například od autora z nejautorovitějších, který rozhodně Habsburkům nikdy s níčím nepomohl a pouhou zlovůlí vrchnosti nebyl Největším Čechem zvolen.

Ano, nedílnou součástí takového počínání by byla i nejedna kopa zařizování a kutění, ale co je lepší zábavou na dlouhé zimní večery než malování kulis? (...dobrá, „tamto“ taky, ale i kulturou je možné se uspokojit ;-)

Tedy dočetli-li jste až sem, prosím dejte z posledních sil průchod svému postoji k výše uvedené idee v níže uvedené anketní listině. Případní zájemci o aktivní spolupráci mohou využít ještě nížeji umístěného e-mailového spojení. Nu považte, taková mnohovrstevnatá nabídka se přeci neodmítá každý den...


S téměř vřelým pozdravem

Lubor Zháňal
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.